درجلسه هم اندیشی رئیس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل آتیه سازان حافظ مطرح شد:

افزایش سطح همكاری ها به منظور توسعه خدمات بیمه درمان تكمیلی

در نشست مشترک رئیس کل بیمه مرکزی و مدیرعامل آتیه سازان حافظ راهکارهای افزایش سطح همکاری ها به منظور توسعه خدمات بیمه تکمیلی درمان بحث و بررسی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس بهزادپور در این نشست با اشاره به نگاه ویژه دولت به بحث سلامت و درمان گفت: دولت جدید، حمایت از بیمه های فعال در حوزه درمان را در اولویت خود قرار داده است.
رییس کل بیمه مرکزی افزود: باید تلاش کنیم، هموطنانمان به خصوص اقشار آسیب پذیر از خدمات درمانی تخصصی بهره مند شوند، از این رو بیمه مرکزی هماهنگی و همکاری بیشتر با بیمه های تکمیلی درمان ورفع مشکلات آنها را در دستور کار خود قرار داده است.
وی افزود: خوشبختانه شرکت های بیمه تا کنون با ارائه خدمات بیمه ای متنوع در حوزه درمان توانسته اند جامعه بزرگی را تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند.
وی تاکید کرد: تمام سازمان هایی که در حوزه درمان فعالیت می‌کنند باید تامین امکانات درمانی برای اقشار آسیب پذیر که فاقد پوشش بیمه ای هستند را در اولویت کاری خود قرار دهند و این مهم جز از طریق همکاری و همبستگی میان این ارگان ها امکان پذیر نیست.
رئیس کل بیمه مرکزی در این نشست، آمادگی صنعت بیمه را برای اجرای طرح مشترک بیمه درمان تکمیلی سراسری اعلام و ابراز امیدواری کرد: با همکاری سایر نهادهای موثر در این حوزه، بتوان خدمت بزرگی در حوزه بیمه درمان هموطنان فاقد پوشش بیمه ای ارائه داد تا در این شرایط اقتصادی باری از دوش آنها برداشته شود
دکترخسروی مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ نیز در این نشست گفت: ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان به همه مردم از جمله روستاییان ، عشایر و مناطق محروم از اولویت های شرکت آتیه سازان حافظ است تا بیمه شدگان با خیال آسوده با حمایت بیمه های تکمیلی از خدمات درمانی با کیفیت بهره مند شوند.
وی افزود، آتیه سازان حافظ با داشتن کارکنان تخصصی بخش سلامت و زیرساخت های استاندارد، این آمادگی را دارد که جمعیت بیشتری را تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی درمان قرار دهد و از راهکارهایی که همکاری و هماهنگی با بیمه مرکزی را توسعه دهد استقبال میکند.
در ادامه این نشست پیرامون موضوعاتی چون هوشمند سازی خدمات بیمه ای، دقت در ارائه خدمات به بیمه شدگان، افزایش سطح همکاری و هماهنگی با بیمه های پایه از جمله بیمه سلامت و تامین اجتماعی و بهره گیری از تجربیات و امکانات بیمه مرکزی در راستای بهره مندی همگانی از خدمات بیمه درمان تکمیلی بحث و تبادل نظر شد.